Kõikide sõitjate vajadused on erinevad. Sellest lähtuvalt pakume ka kolme erinevat kvaliteediklassi. Head on neist kõik, mõni lihtsalt veelgi parem.

TRAINING

Training seeria rattariided

Training seeria puhul on kasutusel juba kvaliteetsed YKK lukud ning 3M helkurdetailid. Fotol on YKK lukuga niiskuskindel tasku, mida ümbritseb helkur.

Training seeria tooted on lihtsad, mugavad ja madalama hinnatasemega. Eriti populaarsed just harrastajate seas.

Kangad, mida särgi tootmisel kasutame on pärit Itaaliast ning ühe särgi loomisel läheb käiku kaks erinevat kangast. See on vajalik selleks, et sa tunneksid end rattasõidul võimalikult hästi.

Kindlasti ei tasu karta, et Training seeria oleks ebakvaliteetne, sest seda see ei ole. Kasutusel on mitmeid samu detaile mis PRO ja ELITE seeria puhul. Üheks selleks on kvaliteetse YKK peidetud luku ning 3M helkurdetailide kasutamine. Võimalik on lisada ka niiskuskindel lukuga tasku. Kõik seljaosad on Training seerial varustatud silikoonribaga, et särk püsiks paremini paigal ja rattasõit oleks võimalikult mugav.

Varrukate otsas on kasutusel silikoonriba või teise valikuna elastsest kangast riba. Kuigi trend liigub selles suunas, et käeosad kaetakse tervikuna elastse kangaga (ribasid üldse otsa ei panda). Tulime selle lahendusega välja 2017 aasta teises pooles ja nimeks Training versioon 2 (Training v2).

Vuhin rattariided riiete näidis

Riiete puhul kasutame mitmeid erinevaid kangaid, et särk oleks maksimaalselt mugav.

Pükste puhul on võimalus kasutada mitmeid erinevaid pehmendusi. Kõige populaarsemad neist on

  • DT-TOUR – sobilik pikemateks sõitudeks ja maratonideks
  • NT-RACE ADV – sobilik võistlemiseks
  • ST-MULTI – kõige populaarsem, ideaalne multispordi puhul

PRO

Pro seeria rattariided Vuhinalt

Eriti hingav Jaapanis toodetud võrk MAXE-APEFT, mida kasutatakse kaenla all.

PRO seeria on mõeldud nõudlikumale sõitjale. Lõiked on slim style ehk rohkem liibuvamad.

Selle seeria puhul on rohkem rõhku pandud riiete funktsionaalsusele, mis väljendub ka kangaste arvus. Särgi loomisel kasutatakse tavaliselt kolme-nelja erinevat kangast. Tegu on tehniliselt kõrgel tasemel särgiga, kus iga osa on erinevast kangast, et tagada elastsus, hingavus ja särgi kergus.

Nelja kangast kasutades näeks tervik välja nii: põhiline kangas on RainTex-AP, õlad MoonLight-APEF, küljed ülikergest ja hästi hingavast Pine-APT kangast ning kaenla all eriti hingav Jaapanis toodetud võrk MAXE-APEFT. Just viimasest valmistatakse ka funktsionaalseid alussärke Japan. Peidetud YKK lukud ja 3M helkurdetailid on vaikimisi juba küljes. Võimalus lisada ka niiskuskindel tasku.

Varrukate otsas on kasutusel silikoonribad nagu ka Training seeria puhul võimalik kasutada on.

Pükste puhul kehtib sama jutt nagu Training seeria puhul. Uuendus peitub hoopis traksides, mis on elastsemad, pehmemad ja hingavamast võrgust SNOW-APEFT. Pükste õmblemisel kasutatakse osaliselt spetsiaalseid flatlock õmblusmasinaid.

ELITE

Elite seeria rattarided

Kõikidel kvaliteediklassidel on kasutusel täispikad kaetud YKK lukud.

Elite kvaliteediklass on absoluutne tipptase, kus materjalidega koonerdatud ei ole. Veelgi rohkem keha järgi 3D lõiked suurima mugavuse saavutamiseks. Siit leiab igaüks omale sobiva mudeli, sest Elite seeria erinevaid variatsioone on koguni 10.

Ühe särgi puhul kasutatakse nelja erinevat kõrgtehnoloogilist spetsiaal-kangast. Samuti on viidud kaal miinimumi lähedale, õhutakistus madalamale ja detailid maksimumini. See kõik on tulnud vastupidavuse arvelt, kuna riided on õhemad, ei talu nad kukkumisi või torkeid nii hästi, kui Training või Pro seeria.

Samuti puudub mitmetel Elite seeria variatsioonidel käistel silikoonriba, kuna tegemist on lisaraskusega ja “segab” terviku moodustamist. Varrukad saame teha kas tavalised lühikesed või veidi pikemad (half-sleeve).

Rääkides klientide tagasisidest, siis siin on tegemist klassiga, mida peaaegu seljas ei tunnegi.

Pükste puhul on erinevusi ja uuendusi mitmeid. Tavalised traksi lahendused siin ei kehti. Kõik Elite seeria püksid on erineva tegumoega. Spetsiaalsed flatlock õmblused, NT-RACE ADV pehmendus, lai silikoonriba säärtel ja palju muud.

Samuti on võimalus tellida ELITE seeria triatloni-, eraldistardi- ja grupisõidukombesid. Käised, sääred, kindad, vestid – kõik need tooted leiab tipptasemel Elite seeriast.

Mida veel võiks teada?

Naiste rattasõidu pükste traksid

Näide naiste trakside lahendusest

Otseloomulikult on naiste riiete puhul kasutusel spetsiaalsed lõiked, pehmendused ja traksid.

Kõikide kangaste puhul on algtoorikuks valge kangas kuhu toimub printimine. Printimiseks kasutame kõikide kvaliteediklasside puhul kvaliteetseid Manoukian-Argon tinte, mis tagavad värvide erksuse ka peale mitmeid aastaid.

Miinimumkogus meil puudub ning riided lähevad iga täiendava ühikuga soodsamaks. Disain võib olla Sul olemas aga võime selle ka ise luua. Alates viiest komplektist on see meie poolt nagunii tasuta.

Pehmenduste variante on mitmeid, kuid kõik neist on mugavad ka mitte sadulas olles. Seda tõestab asjaolu, et nii mõnigi sõitja on kasutanud neid pükse jooksmisel (näiteks Xdream võistlustel).

Soovid lisainfot või hinnapakkumist?

Helista või kirjuta meile info [ät] vuhin.ee ning teeme nii, et saaksid ka ise riietes veenduda.