Personaalse Disainiga Rattariided

2018. aastal on alates viie komplekti tellimisest meie poolt professionaalne disain (või värskendus) tasuta!

Valmistame personaalse disainiga rattariideid klubidele ja üksiksõitjatele. Kolm kvaliteediklassi ning väga suur valik variatsioone ning esemeid täidavad ka ülinõudlike sõitjate vajadusi.

Kvaliteediklassid

Meil on pakkuda personaalse disainiga rattariideid kolmes erinevas kvaliteediklassis:

 • Training – Sobilik treenijatele. Särgil on kasutatud vähemalt kahte erinevat kangast, et tagada maksimaalne mugavus ja funktsionaalsus. Püksid on mugavate traksidega ning viie erineva pehmendusega
 • Pro – Nõudlikumale harrastajatele. Kangad on veelgi kvaliteetsemad ning õhku läbi laskvamad. Kaenla all on spetsiaalsed õhutusavad. Pükste allosas on silikoonribad ning valida on võimalik viie erineva pehmenduse vahel
 • Elite – Ülinõudlikule profisõitjale. Rattariided, millesarnaseid võib kohata Tour de France‘l. Kasutusel on äärmiselt kerged ning voolujoonelised kangad ning tipptehnoloogiad.

Naisterahvastele pakume spetsiaalseid naiste rattariideid, kus kangad on nende keha järgi tehtud. Muuhulgas kasutame ainulaadset traksisüsteemi, kus ees on üks traks mis tagant läheb kaheks.

Oleme riietanud üle 30 rattaklubi ning mitte ainult Eestis.

Kangad – Värvid

Oma disainiga rattariiete puhul on kasutusel kvaliteetsed kangad Itaaliast ja Jaapanist. Särkide juures kasutatakse kaht kuni nelja erinevat kangast, et tagada maksimaalne efektiivsus just seal, kus seda vaja on. Alates PRO seeriast on kaenla all spetsiaalne õhku läbilaskev kangas, samas üleval pool on kasutatud venivamat kangast.

Protsess – Hinnad

Eridisainiga rattariiete puhul luuakse sobiv disain valgele kangale sublimatsiooni meetodil. See tagab kõrgeima võimaliku tulemuse ning tänu kvaliteetsetele Manoukian-Argon tintidele püsivad riided elavate värvidega ka peale mitut aastat kasutamist ning pesemist.

Tarneajad jäävad meil tippajal 30-50 päeva piiresse, hooajavälisel ajal 15-30 päeva vahemikku.

Hinnad sõltuvad tellitud toodete kogusest ning kvaliteediklassist. Valmistame alates ühest komplektist ning hind läheb soodsamaks iga järgneva komplektiga. Täpsemateks hindadeks küsi personaalset pakkumist oma klubile.

Tarneaegade täpsus on meile tähtis. Olenevalt hetke tootmisvõimsusest jääb see 15-50 päeva sisse ning alati täpsustame selle üle enne töösse panemist.

Kirjuta meile oma soovist!

Milliseid tehnoloogiaid me kasutame?

 • RattasärkErinevalt mõningatest turul pakutavatest rattasärkidest on meie omadisainiga rattariietel kasutuses täispikk kiilumiskindel peidetud lukk, mis on õmmeldud särgile nii, et ei “lõhuks” särgil olevaid logosid tükkideks (vt pilte) vaid jätaks need tervikuks. Kasutame alati YKK firma lukkusid. YKK (Yoshida Kogyo Kabushikikaisha) on Jaapani ettevõte, mis valmistab aastas umbes 7 miljardit lukku. Umbes 50% maailmas valmistatud lukkudest on just YKK toodang. Väike detail, kuid liiga tihti näeb katkise lukuga võistlejaid rajal.
 • Kliendil on võimalik valida mitmete kangaste vahel. Lihtsamaid kangaid (Lycra, Coolmax) kasutavad väga mitmed spordiriiete tootjad, sest need on soodsad. Meie aga tahame pakkuda lisaks lihtsamatele kangastele veel ka eritöötlusega ja struktuuriga kangaid otse Itaaliast ja Jaapanist. Kangaid, mida kasutavad profiklubid. Sealjuures hinna, püüame hoida võimalikult taskukohase ka harrastajatele. Mõned näited kangastest: CATHE fliis, MAXE-APEFT (ülihingav), BB-TEX-APEF (tuult lõikav), Pine-APT (ülikerge) jne.
 • Eridisainiga rattariiete puhul kasutame vaid kvaliteetset trükitehnoloogiat ja -tinte, mis tagavad vastavalt kavandile “elavad” värvid. Erksad ja tuhmumiskindlad värvid on saavutatud tänu Itaaliast pärit originaal Manoukian-Argon tintidele.
 • Silikoonriba lühikeste ja pikkade särkide alaosas tagab selle, et särk ei rullu sõidu ajal üles. Laiad silikoonribad on ka pükste säärtel. Varrukaotstes kasutame samuti silikoonriba ja teeme särke ka ilma ribata, sest just ELITE seeria puhul loeb iga detail ja silikoonriba on lisaraskus. Seega kasutame mitmeid erinevaid tehnoloogiaid ja võimalusi.
 • Personaalse disainiga rattariiete pehmenduse variante on oma disainiga riietel kokku 10. Jah, 10! On Sul vaja pehmendust võistlemiseks, triatloniks, mugavaks sõiduks tööle või eelistad päevas läbida pikki vahemaid? Oled mees või naine? Kindlasti leiame just selle kõige mugavama variandi Sinu rattapükstele.
 • Särgi seljal on kolm taskut. Lisaks on mitmel seerial keskmine tasku lukuga ning niiskuskindel (hea hoida näiteks oma mobiiltelefoni)
 • Kõikidel Training, Pro ja Elite seeria eridisainiga rattariiete toodetel on küljes helkurdetailid firmalt 3M™, et kõik meie tooteid kasutavad ratturid oleksid hämaras paremini autojuhtidele nähtavad.
 • Ja väga palju muud.

 

Kuidas tellida?

Võta meiega ühendust ja räägi meile oma personaalse disainiga riiete soovist. Saame kokku ning presenteerime riideid või saadame teile postiga tutvumiseks ning suuruste proovimiseks.

Kui Teil on kujundus juba olemas, võime sellega edasi minna. Kui disaini osas on ideed olemas aga ei ole kedagi, kes trükiformaati selle paneks siis pole põhjust muretsemiseks – meil on olemas kogenud disainer, kes selle Teie eest ära teeb. Samuti võib disainer täiesti nullist just Teile sobiva lahenduse luua.

Kirjuta meile oma soovist!